O mně

Vystudoval jsem Lékařskou fakultu MU v Brně a více než 20 let působil v manažerských pozicích u předních farmaceutických firem. Během své kariéry v klinickém výzkumu jsem se spolupodílel na uvedení desítek originálních léčiv z různých indikačních skupin včetně kardiologie, psychiatrie, onkologie, neurologie a revmatologie na evropský i světový trh.

Po přečtení tisíců stran tzv. vědeckých textů jsem se začal čím dál více zajímat, zda-li tato léčiva skutečně vedou k uzdravení nebo jen k potlačení nejhorších příznaků nemoci. Zjistil jsem, a také sám na sobě vyzkoušel, že tato cesta k uzdravení nevede. Začal jsem se zajímat o alternativní medicínu, protože jsem sám začal mít zdravotní problémy.

A tak jsem se nenápadně avšak nezadržitelně ocitnul na druhé straně barikády. Zopakoval jsem si anatomii a získal profesní kvalifikaci ve sportovní masáži. Absolvoval jsem školu reflexní terapie manželů Patakyových, prošel jsem kurzy reflexní zónové terapie podle Hanne Marquardt a zajímám se o všechny způsoby skutečné prevence chorob, zejména o techniky vycházející z tradiční čínské medicíny.

"Kdo vítězí nad lidmi, je mocný. Kdo vítězí nad sebou, je nejmocnější." - Lao-c' 

Bohumír Plucar, Všechna práva vyhrazena 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!